Evde Doktor Muayenesi (Eve Doktor Çağırma)

Evde doktor muayenesi herkesin ihtiyaç duyabileceği çok önemli bir sağlık hizmetidir. Kabul edilmeli ki bir doktorun muayenehanesine gitmek hiç de eğlenceli değil. İster kendinizi biraz rahatsız hissediyor olun, ister sadece rutin bir kontrole ihtiyacınız olsun, muayenehaneye gitmek zaman alıyor ve de bekleme odasında sizinle birlikte hangi tür mikropların beklediğini merak etmekten kendinizi alamıyorsunuz. Ya da hastaneye/muayenehaneye götürmeniz oldukça zor olan yaşlı ya da küçük yaşta bir hastanız var. Size doktora muayene olmanın daha kolay bir yolu olduğunu söylesem ne dersiniz? Evden dışarı çıkmadan, bekleme salonlarında beklemeden, kendi evinizin konforunda birinci sınıf muayene hizmeti almak artık sadece ünlü insanlar ve kraliyet mensupları için değil. İstanbul’da evde doktor muayenesi, küçük bebekten yaşlı dede ve nineye kadar her aile üyesi için sağlık hizmeti almanın hızlı, kolay ve zannedildiğinden uygun fiyatlı bir yoludur.

evde doktor muayenesi, nabız evde bakım
evde doktor muayenesi, nabız evde bakım

İstanbul evde doktor muayenesi hizmeti

Siz hiç hayatınızda bir klinikten cevabını alamadığınız sorularla ayrıldınız mı? Klinik/Hastane doktoru yoğun, tüm hastalara bakabilmek için acele ediyor ve siz de listedeki hızlıca bakılması gereken bir hastaymışsınız gibi mi geliyor? Doktorun kliniğine yapılan geleneksel bir tedavi amaçlı ziyaretin aksine, bir “evde doktor muayenesi” araması tamamen sizinle ilgilidir. Doktorun sizi evde muayene etmesi zaman sınırlamalarına göre inşa edilmemiştir ve kendi evinizde kendi odanızda evde bakım doktoru sizi muayene eder. Ev doktoru size kaliteli ilgi gösterecek ve ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanmasını sağlayacaktır.

Evde bakım doktoru (ev doktoru), klinikte gördüğünüz diğer doktorlardan hiçbir farkı olmayan lisanslı bir tıp doktorudur. Hasta mahremiyeti, enfeksiyon kontrolü ve hasta bakım protokolleri ile ilgili aynı kural, mevzuat ve düzenlemelere uyarlar. Geleneksel klinik muayenesi ile arasındaki tek fark, randevunuzun kendi evinizin rahatlığında gerçekleşmesidir.

Evde doktor muayenesi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sağlayabilir:

  • Covid-19 testi ve tedavisi
  • Yaşlanma karşıtı terapi
  • Bağımlılık rehabilitasyonu
  • IV (Intravenöz) terapi
  • Yıllık kontroller
  • Çeşitli aşılar
  • reçete yönetimi
  • Teletıp

ve dahası.

Ek hizmetlere ihtiyacınız olursa ne olur?

Tabii ki evde doktor muayenesinin her ihtiyacı karşılamayabileceği durumlar olabilir. Evinizde yönetilemeyen hastalıklar için bir uzmana görünmeniz veya acil servise gönderilmeniz gerekebilir. Bu durumlarda, evde doktor muayenesi hizmeti, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek bir doktora görünmeniz için gerekli tüm düzenlemeleri yapacaktır.

İhtiyacınız Olan Bakımı Evden Ayrılmadan Alın

Herhangi bir hastalıktan sonra ister rutin bakıma ister acil müdahaleye ihtiyacınız olsun, Nabız Evde Bakım, en sağlıklı halinize ulaşmanıza yardımcı olmak için İstanbul’da sizi bekleyen evde bakım hizmetleri, evde doktor muayenesi hizmeti sunmaktadır.

Bizimle ilk ev ziyaretinizi ayarlamak ve daha iyi hissetme yolunda ilerlemek için hemen şimdi bizi arayın veya aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bize gönderin, sizi arayalım!

Evde Doktor muayenesi (Eve doktor çağırma) nedir?

Evde doktor muayenesi, doktorun hastasını, hastanın evinde yapmış olduğu bir muayene şeklidir. Bu tür muayeneler, hastaların kendilerini rahat hissetmelerini ve doktorların da daha iyi bir değerlendirme yapmalarını sağlar.

Bazı durumlarda, evde doktor muayenesi, hastanın ihtiyaç duyduğu bakım ve tedavi hizmetlerini karşılayabilir. Bu tür muayeneler, özellikle yaşlı veya yürüyemeyen hastalar için büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca, hastaların doktorlarını ziyaret etme gereksinimini ortadan kaldırır ve böylece hastaların zamanını daha verimli kullanmalarını sağlar.

Evde doktor muayenesi, hastanın bulunduğu ortamda gerçekleştirildiği için, doktorlar daha kolay bir şekilde hastaların yaşam koşullarını değerlendirebilirler. Bu da hastaların daha iyi bir tedavi planı oluşturulmasını sağlar. Bu tür muayeneler, hastaların daha iyi bir bakım almalarını sağlar ve aynı zamanda hastaların daha rahat hissetmelerini sağlar. Hastaların kendilerini rahat hissetmeleri, onların tedavi sürecine daha iyi katılmalarını ve daha iyi bir şekilde iyileşmelerini sağlar. Bu nedenle, evde doktor muayenesi, hastaların daha iyi bir şekilde tedavi edilmelerini ve iyileşmelerini sağlar.