Evde Doktor Hizmeti

Evde Doktor Hizmetleri

Nabız Evde Bakım ile evde doktor hizmeti, eve mecbur veya evde hizmet almak isteyen hastalara, mesleki deneyim, beceri ve en iyi tıbbi teknoloji ile tanıtmaktadır.

Evde bakım doktorunun görevi, eve mecbur ya da evde bakım hizmeti almak isteyen hastanın ve hasta bakımını yüklenmek kişilerin hayat niteliğini yükseltmek. Doktorlarımız en modern tıbbi ilerlemeleri, hususi olarak evde bakım hastalarına takdim etme hususunda tecrübeli hale gelmişlerdir. Tanı koyma ve iyileştirme süreci evinizde en yeni, verimli, modern ve kapsamlı bir şekilde uygulanır. Evde doktor bakımı hastane yatışlarının, acil servis müracaatlarının, ambulans ile transferleri engelleyerek hastaların sağlık durumlarında bir güçlük bulunmuyorsa evlerinde kalmalarını sağlar. Hastalarımızın sağlıklarına evlerindeki emniyet, sıcaklık ve sağlık içinde kavuşmalarını sağlar.

Evde Bakım Doktoru

Evde bakım doktorumuz sizlerin evinize gelerek, tanı ve tedavinizi sağlar. Muayeneden sonra sağlık durumunuzu ayrıntılı bir şekilde bakar. Tıbbi önceliklerinizi ve gereksinimlerinizi bulur.

Belirlenen düşünce ile birlikte günbegün sizler için hayat niteliğinizi yükseltecek elverişli öneri sunar. Evde bakım doktorumuz istekleriniz üzerine anlık ziyaretler de yapabilir. Ayrıca gereksinim durumunda sık sık doktor ziyaretleri ile sağlığınızı ve kronik hastalıklarınızı sürekli olarak izler ve koruyucu doktorluk algısıyla hastalıklarınızın ve olabilecek risklerinizin erken tanısı ve gerekli önlemlerin alınmasıyla yaşam niteliğinizi artırır.