Tüccarbaşı Organizasyon Sağlık Hizmetleri

Tüccarbaşı Organizasyon Sağlık Hizmetleri +90 536 471 61 12

        Organizasyonlarda sağlık tedbirleri  almak isteyen kurum ve kuruluşların sağlıklı etkin bir ortamda bulunulmasına yardımcı olmak, istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ambulans ve tecrübeli sağlık personeli kadromuzla organizasyonlarda görev almaktayız.

        Dizi ve Reklam Çekimleri, Konser, Spor Aktiviteleri, Turnuvalar, Yarışmalar, Seminer ve Sempozyumlar, Parti ve Özel Davetler, Fuar gibi Yerel ve Uluslararası organizasyonlarda Ambulans, Revir ve Sağlık hizmeti vermekteyiz.

Revir Hizmetimiz

   Fabrika, Site, Alışveriş Merkezi, İnşaat sektörü, Şantiyeler ve Şirketlerinde revir bulunduran kuruluşlarımızın ihtiyacı olan Doktor, Paramedik, Att, Hemşire bulundurarak revir kurulum hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Toplu Konutlarda Sağlık Tedbiri ve Acil Sağlık Hizmeti

   Bilindiği üzere insanların kalabalık ve yoğun olduğu ortamlarda yüksek seviyede acil bir durum olma olasılığı oldukça fazladır. Firmamız olarak toplumsal mesuliyetimizi  yerine getirmek adına sağlıkta yaptığımız araştırmalarda insanların bir arada bulunduğu toplu konutlarda

Acil bir durumda olaya müdahale bakımından zaman kaybından gecikme yaşanıldığı zaman can kayıpları olduğunu fark ettik.

Sağlıkta yaşanılabilecek herhangi bir acil durum zaman bakımından ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için firmamız olarak bunun önlemini alabileceğimizi saptadık. Projemizi topluma sunmaktan onur ve gurur duymaktayız.

Toplu yerleşmede istenildiği takdirde Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu 32 maddeden oluşan acil durum parametrelerini zaman kaybını önlemek adına 7 gün/24 saat sağlık ekibi ile birlikte ambulans ile problemleri  ortadan kaldırmaktayız.  

 1. Suda Boğulma
 2. Trafik Kazası
 3. Terör, sabotaj, kurşunlanma, bıçaklanma, kavga, vb
 4. İntihar Girişimi
 5. Tecavüz
 6. Yüksekten Düşme
 7. Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopması
 8. Elektrik Çarpması
 9. Donma, Soğuk Çarpması
 10. Isı Çarpması
 11. Ciddi Yanıklar
 12. Ciddi Göz Yaralanmaları
 13. Zehirlenmeler
 14. Ciddi Alerji, Anaflaktik Tablolar: Kalp ritminde bozulma, solunum yollarında tıkanmaya yol açabilecek ciddiyette alerji ya da tansiyon düşmesi durumları.
 15. Omurga ve Alt Extremite Kırıkları: Büyük dış veya iç kanamaya neden olan bacak kırıkları ve her türlü omurga kırıkları.
 16. Dekompresyon (Dalgıç) Hastalığı: insanlar arasında vurgun yemek olarak tabir edilen durum.
 17. MI, Aritmi, Hipertansiyon Krizler: Geçirilmekte olan kalp krizi, acil tedavi gerektiren kalp ritmi bozukluğu türleri, kan basıncının beyin kanaması vb. ciddi durumlara sebep olabilecek derecede yükselmesi.
 18. Astım Krizi, Akut Solunum Problemleri
 19. Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum
 20. Ani Felçler
 21. Ciddi Genel Durum Bozukluğu: Yaşlılık, besin yetersizliği, yetersiz bakım, uzun süren ağır hastalık vb. nedenlerle kişinin sağlığının genel anlamda tehlikeli olabilecek derecede bozulması.
 22. Yüksek Ateş: Zehirlenme, infeksiyon hastalıkları, sıcak çarpması vb. nedenlerle vücut ısısının konvizyona (havale) ya da kalp ritim bozukluklarına yol açabilecek derecede (Ortalama 39,5 °C ve üzeridir) yükselmesi.
 23. Diabetik ve Üremik Kanama: Diabet (şeker hastalığı) ve bölerek yetersizliğinin neden olduğu bilinç bulanıklığından başlayıp tam bilinç kaybına (koma) kadar girebilecek durumlar.
 24. Genel Durum Bozukluğunun Eşlik Ettiği Diyaliz Hastalığı
 25. Akut Batın: Mide, barsak gibi içi boş organların delinmesi, tıkanması ya da düğümlenmesi, iltihaplanması, vb. gibi acil müdahale gerektiren durumlar.
 26. Akut Masif Kanamalar: Genellikle travma sonucu ortaya çıkan, hayatı tehdit edecek boyutlarda iç veya dış kanamalar.
 27. Menenjit, Ensefalit, Beyin Absesi: Sinir sistemi fonksiyonları dolayısıyla da yaşamsal fonksiyonları etkileyebilecek, beyin ve beyni çevreleyen zarla ilgili iltihabi, infektif hastalıklar.
 28. Renal Kolik: Böbrek taşlarının yol açtığı, ilerlemesi durumunda idrar yolu ya da böbrek hasarına neden olacak şiddetli ağrı oluşturan durum.
 29. Akut Psikotik Tablolar: çok fazla saldırganlığa yol açan nörolojik ya da psikolojik rahatsızlıklar.
 30. Migren ve/veya Kusma, Şuur Kaybıyla Beraber olan Baş ağrıları
 31. Yeni Doğan Komaları
 32. Başlamış Doğum Faaliyeti (Su Kesesinin Boşalması)
Hemen Arayın
Nabız Evde Bakım
Yardıma ihtiyacınız mı, var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?