Caddebostan Evde PCR Testi

Caddebostan Evde PCR Testi +90 530 448 81 12

Nabız Evde Bakım olarak Caddebostan PCR Testi işlerinizi en iyi şekilde 7\24 ve kendi araçlarımızla bizzat istediğiniz noktaya gelerek yapmaktayız.

Nabız Evde Bakım olarak İstanbul’un her yerine evinize, işyerinize istediğiniz yere gelerek PCR testinizi hemen yerinde alıp ortak çalıştığınız sağlık bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarımıza sonuçları en kısa sürede ulaştırarak 12-24 saat içerisinde whatsapp ya da mail adreslerinize sonuçları ulaştırmaktayız.

  PCR (Polymerase Chain Reaction – Polimeraz Zincir Reaksiyonu), herhangi bir semptomu olmasa dahi Koronavirüs taşıyan bireylerin erken evrede saptanmasını sağlayan güvenilirliği çok fazla olan bir testtir. Hastalık teşhisinin erken evrede konulması, izolasyon, tedavi ve önlem sürecini erken başlatarak hem hastanın sağlığı için hem de salgının kontrol altına alınması için büyük bir önem taşımaktadır.

Test için öncelikle hastanın burnundan ve boğazından özel çubuklarla sürüntü yöntemiyle örnek alınır. Doğru zamanda ve doğru bir şekilde sağlık görevlisi tarafından alınan sürüntü örnekleri özel sıvılar ihtiva eden tüpler içerisinde testin yapılacağı yetkili laboratuara ulaştırılır. Alınan örnekler laboratuvarda PCR yöntemiyle %95 güvenilirlikle değerlendirilir. Test sonucu “negatif” veya “pozitif” olarak açıklanır.

Covid-19 PCR test sonucu anlaşmalı olduğumuz devlet onaylı özel bir referans laboratuvarda ortalama 12 saat içerisinde çıkmaktadır. Sonuçlar isteğe bağlı olarak belge şeklinde verilmekte veya aynı zamanda e-nabız sisteminize düşmektedir. Test sonucu pozitif çıkan kişiler sağlık müdürlüklerine zorunlu olarak bildirilmektedir.

Hemen Arayın
Nabız Evde Bakım
Yardıma ihtiyacınız mı, var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?